ZomerActie Paardrijden – alleen mogelijk icm een abonnement
Je krijgt hiervoor dan 5 lessen
Ook deze zomer weer speciaal voor al onze vaste lesklanten. Op veler verzoek en omdat de zomerstop zolang duurt! In de maand juli kunnen je je abonnement door middel van automatische incasso door laten lopen. Je krijgt dan voor je normale maandtarief 5 lessen. Deze 5 lessen kun je alleen op rijden in de maanden juli en augustus.
Wanneer kun je dan rijden?
Dag | Tijd | Voor wie | Wat |
Maandag of dinsdag (om de wk) | 19.30-21.30u | Volwassenen / Jeugd t/m 17 jr | Buitenrit 2u |
Maandag of dinsdag (om de wk) | 19.30-20.30u | Volwassenen / Jeugd t/m 17 jr | Crosswei |
20.30-21.30u | Volwassenen / Jeugd t/m 17 jr | Binnenbak | |
Zaterdag | 10-11u | Jeugd | |
11-12u | Jeugd of Proefmaand |
De spelregels voor deze actie zijn:
– Volwassenen en jeugd t/m 17 jaar kunnen deze lessen ook in de vorm van buitenritten rijden
– De actie geldt alleen voor onze vaste abonnementhouders
-Je moet je inschrijven voor de lessen in de zomermap in de kantine (er is in de zomer niet op alle dagen les)
– Als je je hebt ingeschreven voor de les en je komt niet opdagen, dan vervalt deze les.
– Indien je een les 24 uur van te voren afzegt dan kun je de les op een ander tijdstip opnieuw inschrijven, mits dit in juli of augustus is.
– De 5 lessen kun je alleen in de maanden juli en augustus op rijden. Niet gereden lessen vervallen per 1 sept.
– Net als je gewone abonnement is ook deze zomer-actie persoons gebonden
Opgeven voor deze actie werkt als volgt.
Vul op het opgaveformulier in de kantine je naam (ingeval minderjarigheid ouder/verzorger) in dat je akkoord gaat met de incasso van de zomeractie voor 5 lessen te rijden in juli en/of augustus.
Leeftijd | Aantal * rijden | Bedrag |
t/m 12 jaar | 5 | 52,- |
13 t/m 17 jaar | 5 | 56,33 |
volwassenen/student | 5 | 62,83 |
volwassenen | 10 | 100,- / 110,- / 120,- |